سایت نوین دولوپرز غیر فعال شد . پلیر آموزش ها تا پایان سال ۱۴۰۲ فعال است در صورتی که با پلیرتان مشکل داشتید از طریق حساب کاربری تیکت ثبت کنید
سایت نوین دولوپرز غیر فعال شد . پلیر آموزش ها تا پایان سال ۱۴۰۲ فعال است در صورتی که با پلیرتان مشکل داشتید از طریق حساب کاربری تیکت ثبت کنید
0
0
زهرا فریدونی

زهرا فریدونی

از زمان دانشجویی برنامه نویسی کار میکردم . اما از سال 94 به صورت تخصصی تر به برنامه نویسی روی آوردم و از سال 96 شروع به تدریس برنامه نویسی وب و اندروید کردم .

  • بیوگرافی
  • دوره ها

من زهرا فریدونی هستم متولد ۱۳۶۸ . دانش آموخته مهندس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه پیام نور کرج .

حدود ۸ سال به عنوان معاون شعبه انتشارات تیمورزاده کرج مشغول به کار بودم . اما  با علاقه ای که به برنامه نویسی و رشته تحصیلی خودم یعنی کامپیوتر داشتم بعد از گذراندن دوره های مجتمع فنی تهران ( گرچه ثمره ای برایم نداشتند ) با آشنایی با هم تیمی های خوب توانستیم از سال ۹۴ فعالیت خودمان را در زمینه برنامه نویسی آغاز کنیم اما از سال ۹۶  سایت نوین دولوپرز را راه اندازی کرده و به عنوان هم بنیانگذار سایت نوین دولوپرز از سال ۹۶ به تدریس پرداختم . و از سال ۹۸ با راه اندازی سایت نوین پدیا به عنوان هم بنیانگذار نیز فعالیت میکنم .

من مسلط به زبان php ، asp.net و وردپرس هستم . با اندروید آشنایی متوسط دارم اما ترجیح دادم با تقسیم کاری که با اعضای مجموعه نوین دولوپرز داشته ایم بیشتر به سمت کار با سرور برای توسعه اندروید بروم . لذا بیشتر زمان خود را صرف بخش سمت سرور اندروید کرده ام .

با javascript , jquery  آشنا هستم و به صورت حرفه ای به ساخت پنل های مدیریت و سایت های مختلف با زبان های مختلف روی آوردم .

در سایت نوین دولوپرز ما سعی کرده ایم با معرفی خدمات جدید هر کاربر را یک عضو از نوین دولوپر بدانیم و تجربیات خود را که با مشقت به دست آوردیم بی دریغ در اختیار شما بگذاریم .

ما سعی کردیم متفاوت باشیم و نکاتی را که دیگران به شما نمی گویند را با شما در میان بگذاریم . وجه تمایز ما با دیگران همین بود . ما با انواع سیستم های پشتیبانی نوین دولوپرز کنارتان هستیم .

طراحی وب و وردپرس 90%
برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل 50%
برنامه نویسی php 60%
html,css, bootstrap 90%