علی کمائی

علی کمائی

نزدیک به 5 سال برنامه‌نویسی اندروید انجام میدم و در زمینه آموزش برنامه نویسی اندروید فعالیت دارم.علاقه‌مند به توسعه اپلیکشین موبایل و طراحی سایت با وردپرس هستم.

  • بیوگرافی
  • دوره ها

من علی کمائی هستم متولد ۱۳۶۶ . کاردانی برق و کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد کرج . سالها در زمینه سیستم های هوشمند در شرکت آنیپکو امیر کبیر در الهیه تهران مشغول به کار بودم . اما با علاقه ای که از کودکی به برنامه نویسی و کامپیوتر داشتم و با شرکت در انواع کلاس های آموزشی معتبر تهران در زمینه بازی سازی در بنیاد ملی بازی سازی ایران ( سال ۹۱ )، برنامه نویسی وب از مجمع فنی تهران (سال ۹۳ ) و برنامه نویسی اندروید از منابع معتبر همچون سایت بزرگ و رسمی لیندا ،  راه اندازی سایت آموزشی نوین دولوپرز در سال ۹۶ به عنوان هم بنیانگذار این سایت و پس از آن گذراندن دوره های پیشرفته سایت سازی همیار آکادمی در سال ۹۸ اقدام به راه اندازی سایت نوین پدیا به عناون هم بنیانگذار آن کردم .

از سال ۹۶ شروع به تدریس اندروید به صورت آنلاین و حضوری کردم و اپلیکیشن های متفاوتی با رویکرد های متفاوت را ساخته و در کافه بازار نیز منتشر کرده ام . من مسلط به برنامه نویسی جاوا و اندروید و توسعه دهنده برتر وردپرس و جزو برگزیدگان اراده های آهنین سال ۹۷ هستم .

در سایت نوین دولوپرز ما سعی داریم تمام تجربیات مفید و موثر خومان را در اختیار شما بگذاریم تا شما هم در مسیر موفقیت قدم بردارید .

طراحی وب 90%
برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل 90%
طراحی گرافیکی 80%
هیچ دوره ای یافت نشد