ویژگی‌های اندروید استودیو 3.1.3

ویژگی های اندروید استدیو

در این مقاله قصد داریم تغییرات اساسی و ویژگی‌های اندروید استودیو ۳٫۱٫۳  خدمت شما کاربران گرامی ارئه دهیم.پس با ما همراه باشید.

Visual layout editor

امکان ایجاد لایه های پیچیده با استفاده از ConstraintLayout با اضافه کردن محدودیت از یک view به view دیگر را با استفاده از خطوط راهنما داشته باشید.

سپس طرح بندی خود را بر روی هر اندازه از صفحه نمایش ها ،با انتخاب یکی از پیکربندی های دستگاه های مختلف و یا به سادگی تغییر اندازه پنجره پیش نمایش داشته باشید.

ویژگی‌های اندروید استودیو 3.1.3

APK Analyzer

با این ویژگی فرصتی برای کاهش اندازه برنامه اندرویدی را با بررسی فایل های APK APP خود، حتی اگر آن را با Android Studio نساخته اید پیدا خواهید کرد .

شما می توانید صفحه Manifest ، منابع و فایلهای DEX را بررسی کنید.  و یا دو APK را مقایسه کنید تا ببینید که اندازه برنامه شما بین نسخه های برنامه چه تغییراتی کرده است.

Fast emulator

نصب و اجرای برنامه های خود را در ایمولاتور اندروید استودیو ،سریعتر از یک دستگاه فیزیکی داشته باشید.

 شبیه سازی تنظیمات و ویژگی های مختلف، از جمله ARCore ( پلت فرم گوگل برای ایجاد تجربیات واقعیت افزوده) را در این نسخه داشته باشید.

Intelligent code editor

بهتر کد بزنید.

با یک ویرایشگر کد هوشمند، که تکمیل کد برای زبان های Kotlin، Java و C / C ++ را فراهم می کند، سریعتر و کارآمدتر کار کنید.

ویژگی‌های اندروید استودیو ۳٫۱٫۳

Flexible build system

بهتر کد بزنید، با یک ویرایشگر کد هوشمند که تکمیل کد برای زبان های Kotlin، Java و C / C ++ را فراهم می کند، سریعتر و کارآمدتر کار کنید.

ویژگی‌های اندروید استودیو 3.1.3

Realtime profilers

ابزارهای نمایه سازی ساخته شده به شما کمک می کند تا آمار واقعی مصرف پردازنده، حافظه و فعالیت شبکه خود در برنامه ارائه کنید.

شناسایی تنگناهای عملکرد برنامه با ضبط روش اجرا ، بازرسی پشته و تخصیص، و مشاهده بارهای ورودی و خروجی شبکه امکان پذیر می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید