درباره ما

مجموعه نوین‌دولوپرز از سال ۹۵ فعالیت خود را در زمینه برنامه‌نویسی اندروید و طراحی سایت آغاز کرد
و در سال ۹۶ با توجه به بازار کار سیستم عامل اندروید مجموعه نوین‌دولوپرز فعالیت خود را در زمینه آموزش آنلاین برنامه نویسی اندروید آغاز کرد.

هدف ما

مجموعه نوین‌دولوپرز در زمان راه اندازی کسب و کار خود یک هدف را نشانه گرفت و آن انتقال تجربیات خود به عموم علاقه‌مندان به حوزه برنامه‌نویسی بود.

چون ما اعتقاد داریم هرچه آگاهی و علم و دانش مردم در حوزه برنامه‌نویسی و IT  بیشتر شود،میتوانیم ایجاد اشتغال کنیم،کارآفرینی کنیم و از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کنیم تا بتوانیم یک جامعه پیشرفته و هدفمند داشته باشیم.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که جوان‌های پرانرژی ایران زمین بتوانند،با ایجاد استارت آپ‌ها و کسب و کارهای نو پای خود،نقش به سزایی در پیشرفت،اقتصاد و سلامت عمومی جامعه داشته باشند.

آقای مهندس علی کمائی

من علی کمائی هستم متولد 1366 . کاردانی برق و کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد کرج . سالها در زمینه سیستم های هوشمند در شرکت آنیپکو امیر کبیر در الهیه تهران مشغول به کار بودم . اما با علاقه ای که از کودکی به برنامه نویسی و کامپیوتر داشتم و با شرکت در انواع کلاس های آموزشی معتبر تهران در زمینه بازی سازی در بنیاد ملی بازی سازی ایران ( سال 91 )، برنامه نویسی وب از مجمع فنی تهران (سال 93 ) و برنامه نویسی اندروید از منابع معتبر همچون سایت بزرگ و رسمی لیندا ،  راه اندازی سایت آموزشی نوین دولوپرز در سال 96 به عنوان هم بنیانگذار این سایت و پس از آن گذراندن دوره های پیشرفته سایت سازی همیار آکادمی در سال 98 اقدام به راه اندازی سایت نوین پدیا به عناون هم بنیانگذار آن کردم .

از سال 96 شروع به تدریس اندروید به صورت آنلاین و حضوری کردم و اپلیکیشن های متفاوتی با رویکرد های متفاوت را ساخته و در کافه بازار نیز منتشر کرده ام . من مسلط به برنامه نویسی جاوا و اندروید و توسعه دهنده برتر وردپرس و جزو برگزیدگان اراده های آهنین سال 97 هستم .

در سایت نوین دولوپرز ما سعی داریم تمام تجربیات مفید و موثر خومان را در اختیار شما بگذاریم تا شما هم در مسیر موفقیت قدم بردارید .

خانم مهندس زهرا فریدونی

من زهرا فریدونی هستم متولد 1368 . دانش آموخته مهندس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه پیام نور کرج .

حدود 8 سال به عنوان معاون شعبه انتشارات تیمورزاده کرج مشغول به کار بودم . اما  با علاقه ای که به برنامه نویسی و رشته تحصیلی خودم یعنی کامپیوتر داشتم بعد از گذراندن دوره های مجتمع فنی تهران ( گرچه ثمره ای برایم نداشتند ) با آشنایی با هم تیمی های خوب توانستیم از سال 94 فعالیت خودمان را در زمینه برنامه نویسی آغاز کنیم اما از سال 96  سایت نوین دولوپرز را راه اندازی کرده و به عنوان هم بنیانگذار سایت نوین دولوپرز از سال 96 به تدریس پرداختم . و از سال 98 با راه اندازی سایت نوین پدیا به عنوان هم بنیانگذار نیز فعالیت میکنم .

من مسلط به زبان php ، asp.net و وردپرس هستم . با اندروید آشنایی متوسط دارم اما ترجیح دادم با تقسیم کاری که با اعضای مجموعه نوین دولوپرز داشته ایم بیشتر به سمت کار با سرور برای توسعه اندروید بروم . لذا بیشتر زمان خود را صرف بخش سمت سرور اندروید کرده ام .

با javascript , jquery  آشنا هستم و به صورت حرفه ای به ساخت پنل های مدیریت و سایت های مختلف با زبان های مختلف روی آوردم .

در سایت نوین دولوپرز ما سعی کرده ایم با معرفی خدمات جدید هر کاربر را یک عضو از نوین دولوپر بدانیم و تجربیات خود را که با مشقت به دست آوردیم بی دریغ در اختیار شما بگذاریم .

ما سعی کردیم متفاوت باشیم و نکاتی را که دیگران به شما نمی گویند را با شما در میان بگذاریم . وجه تمایز ما با دیگران همین بود . ما با انواع سیستم های پشتیبانی نوین دولوپرز کنارتان هستیم .

داستان نوین دولوپرز

نوین دولوپرز چطور به وجود آمد ؟