سایت نوین دولوپرز غیر فعال شد . پلیر آموزش ها تا پایان سال ۱۴۰۲ فعال است در صورتی که با پلیرتان مشکل داشتید از طریق حساب کاربری تیکت ثبت کنید
سایت نوین دولوپرز غیر فعال شد . پلیر آموزش ها تا پایان سال ۱۴۰۲ فعال است در صورتی که با پلیرتان مشکل داشتید از طریق حساب کاربری تیکت ثبت کنید
0
0

درباره ما

من علی کمائی هستم متولد 1366 . کاردانی برق و کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد کرج . سالها در زمینه سیستم های هوشمند در شرکت آنیپکو امیر کبیر در الهیه تهران مشغول به کار بودم . اما با علاقه ای که از کودکی به برنامه نویسی و کامپیوتر داشتم و با شرکت در انواع کلاس های آموزشی معتبر تهران در زمینه بازی سازی در بنیاد ملی بازی سازی ایران ( سال 91 )، برنامه نویسی وب از مجمع فنی تهران (سال 93 ) و برنامه نویسی اندروید از منابع معتبر همچون سایت بزرگ و رسمی لیندا ،  راه اندازی سایت آموزشی نوین دولوپرز در سال 96 به عنوان هم بنیانگذار این سایت و پس از آن گذراندن دوره های پیشرفته سایت سازی همیار آکادمی در سال 98 اقدام به راه اندازی سایت نوین پدیا به عناون هم بنیانگذار آن کردم .

از سال 96 شروع به تدریس اندروید به صورت آنلاین و حضوری کردم و اپلیکیشن های متفاوتی با رویکرد های متفاوت را ساخته و در کافه بازار نیز منتشر کرده ام . من مسلط به برنامه نویسی جاوا و اندروید و توسعه دهنده برتر وردپرس و جزو برگزیدگان اراده های آهنین سال 97 هستم .

در سایت نوین دولوپرز ما سعی داریم تمام تجربیات مفید و موثر خومان را در اختیار شما بگذاریم تا شما هم در مسیر موفقیت قدم بردارید .

پخش ویدیو
پخش ویدیو

من زهرا فریدونی هستم متولد 1368 . دانش آموخته مهندس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه پیام نور کرج .

حدود 8 سال به عنوان معاون شعبه انتشارات تیمورزاده کرج مشغول به کار بودم . اما  با علاقه ای که به برنامه نویسی و رشته تحصیلی خودم یعنی کامپیوتر داشتم بعد از گذراندن دوره های مجتمع فنی تهران ( گرچه ثمره ای برایم نداشتند ) با آشنایی با هم تیمی های خوب توانستیم از سال 94 فعالیت خودمان را در زمینه برنامه نویسی آغاز کنیم اما از سال 96  سایت نوین دولوپرز را راه اندازی کرده و به عنوان هم بنیانگذار سایت نوین دولوپرز از سال 96 به تدریس پرداختم . و از سال 98 با راه اندازی سایت نوین پدیا به عنوان هم بنیانگذار نیز فعالیت میکنم .

من مسلط به زبان php ، asp.net و وردپرس هستم . با اندروید آشنایی متوسط دارم اما ترجیح دادم با تقسیم کاری که با اعضای مجموعه نوین دولوپرز داشته ایم بیشتر به سمت کار با سرور برای توسعه اندروید بروم . لذا بیشتر زمان خود را صرف بخش سمت سرور اندروید کرده ام .

با javascript , jquery  آشنا هستم و به صورت حرفه ای به ساخت پنل های مدیریت و سایت های مختلف با زبان های مختلف روی آوردم .

در سایت نوین دولوپرز ما سعی کرده ایم با معرفی خدمات جدید هر کاربر را یک عضو از نوین دولوپر بدانیم و تجربیات خود را که با مشقت به دست آوردیم بی دریغ در اختیار شما بگذاریم .

ما سعی کردیم متفاوت باشیم و نکاتی را که دیگران به شما نمی گویند را با شما در میان بگذاریم . وجه تمایز ما با دیگران همین بود . ما با انواع سیستم های پشتیبانی نوین دولوپرز کنارتان هستیم .

پخش ویدیو

درباره ما بیشتر بدانید!

مجموعه نوین‌دولوپرز از سال ۹۵ فعالیت خود را در زمینه برنامه‌نویسی اندروید و طراحی سایت آغاز کرد.
و در سال ۹۶ با توجه به بازار کار سیستم عامل اندروید فعالیت خود را در زمینه آموزش آنلاین برنامه نویسی اندروید آغاز کردیم.

در زمان راه اندازی کسب و کار خود یک هدف را نشانه گرفتیم و آن انتقال تجربیات خود به عموم علاقه‌مندان به حوزه برنامه‌نویسی بود.

چون ما اعتقاد داریم هرچه آگاهی و علم و دانش مردم در حوزه برنامه‌نویسی و IT  بیشتر شود،میتوانیم ایجاد اشتغال و کارآفرینی کنیم و از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کنیم تا بتوانیم یک جامعه پیشرفته و هدفمند داشته باشیم.

چشم انداز ما این است که جوان‌های پرانرژی ایران زمین بتوانند،با ایجاد استارت آپ‌ها و کسب و کارهای نو پای خود ، نقش به سزایی در پیشرفت اقتصاد و سلامت عمومی جامعه داشته باشند.