0
0

همایش کسب و کار های اندرویدی

656 بازدید
همایش کسب و کار های اندرویدی

همایش کسب و کار های اندرویدی ، اولین همایش مشترک گروه نوین دولوپرز و مجموعه مدیر تولز با حمایت خانه استارت آپ کرج در روز پنج شنبه 3 آبان 97 در سالن فناوری اطلاعات شاهد البرز با حضور جمعی از دوستداران برنامه نویسی برگزار شد .

این همایش به طور کلی در سه بخش برگزار شد. در بخش اول مهندس کمائی به نمایندگی گروه نوین دولوپرز به توصیف چالش های پیش رو و فرصت های موجود برای کار کردن در کشور برای برنامه نویسان صحبت کرده و توضیح کاملی از درآمد ها و بازار کار اندروید پرداختند.

همچنین دلایل کار در حوزه برنامه نویسی اندروید در این بخش بررسی شد.

در بخش دوم جناب آقای محمد باقری به عنوان فعال در زمینه کسب و کارهای اینترنتی ، از نحوه رسیدن خود به درآمد مطلوب در مدت زمانی اندک و تجربیاتشان صحبت کردند.

در بخش سوم مهندس علی باقری به نمایندگی از گروه مدیر تولز درباره راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی بدون سرمایه اولیه و تجربیات ارزشمند خود در این زمینه صحبت کرده و راه اندازی چهار کسب و کار اینترنتی خود را با متدهای مطرح شده بررسی کردند

و در انتها درباره ثبت نام و معرفی دوره های حضوری برنامه نویسی صحبت شد.

دوره های ذکر شده شامل دوره کامل برنامه نویسی اندروید ،جلسات رفع اشکال ، مشاوره ها و دوره آشنایی با بازار کسب و کارهای اینترنتی و پشتیبانی مداوم در طول دوره از کاربران سایت می شود.  همچنین کارگاه هایی برای ارتقای سطح برنامه نویسی اندروید به صورت مداوم برگزار خواهد شد که از طریق این سایت اطلاع رسانی شده و ثبت نام برای شرکت در کارگاه ها و دوره های حضوری از طریق نوین دولوپرز میسر خواهد بود.

و در فرصتی که در پایان همایش کسب و کار های اندرویدی دست داد با حاضرین به تبادل نظر پرداخته و به سوالات دوستان پاسخ داده شد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
زهرا فریدونی
علاقه‌مند و فعال در زمینه برنامه نویسی سمت وب و همچنین مدرس وب و برنامه نویسی اندروید هستم. از زمان دانشجویی برنامه نویسی کار میکردم . اما از سال ۹۴ به صورت تخصصی تر به برنامه نویسی روی آوردم و از سال ۹۶ شروع به تدریس برنامه نویسی وب و اندروید کردم. https://novindevelopers.com/about/

نظرات

0 نظر در مورد همایش کسب و کار های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.