همایش کسب و کارهای اندرویدی

همایش کسب و کارهای اندرویدی ، اولین همایش مشترک گروه نوین دولوپرز و مجموعه مدیر تولز با حمایت خانه استارت آپ کرج در روز پنج شنبه ۳ آبان ۹۷ در سالن فناوری اطلاعات شاهد البرز با حضور جمعی از دوستداران برنامه نویسی برگزار شد .

این همایش به طور کلی در سه بخش برگزار شد. در بخش اول مهندس کمائی به نمایندگی گروه نوین دولوپرز به توصیف چالش های پیش رو و فرصت های موجود برای کار کردن در کشور برای برنامه نویسان صحبت کرده و توضیح کاملی از درآمد ها و بازار کار اندروید پرداختند.

همچنین دلایل کار در حوزه برنامه نویسی اندروید در این بخش بررسی شد.

در بخش دوم جناب آقای محمد باقری به عنوان فعال در زمینه کسب و کارهای اینترنتی ، از نحوه رسیدن خود به درآمد مطلوب در مدت زمانی اندک و تجربیاتشان صحبت کردند.

در بخش سوم مهندس علی باقری به نمایندگی از گروه مدیر تولز درباره راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی بدون سرمایه اولیه و تجربیات ارزشمند خود در این زمینه صحبت کرده و راه اندازی چهار کسب و کار اینترنتی خود را با متدهای مطرح شده بررسی کردند

و در انتها از سایت جدید و مشترک هر دو مجموعه به نام کدپدیا رونمایی شد . این سایت جهت ثبت نام و معرفی دوره های حضوری مشترک هر دو مجموعه راه اندازی شده است .

دوره های ذکر شده شامل دوره کامل برنامه نویسی اندروید ،جلسات رفع اشکال ، مشاوره ها و دوره آشنایی با بازار کسب و کارهای اینترنتی و پشتیبانی مداوم در طول دوره از کاربران سایت کدپدیا می شود.  همچنین کارگاه هایی برای ارتقای سطح برنامه نویسی اندروید به صورت مداوم برگزار خواهد شد که از طریق این سایت اطلاع رسانی شده و ثبت نام برای شرکت در کارگاه ها و دوره های حضوری از طریق سایت کدپدیا میسر خواهد بود.

و در فرصتی که در پایان همایش دست داد با حاضرین به تبادل نظر پرداخته و به سوالات دوستان پاسخ داده شد.