0
0

تحلیل اپلیکیشن آلاء

249 بازدید

تحلیل اپلیکیشن الاء :

سلام . در سومین برنامه تحلیل اپلیکیشن اپ شو نوین دولوپرز اپلیکیشن آلاء را بررسی کرده ایم . این برنامه مخصوص همه ی کنکوری ها، محصلین است . در زمان تحلیل اپلیکیشن نصب های فعال آن در گوگل پلی که در آن منتشر شده است به مثبت 500 هزار نصب رسیده است . 

اپلیکیشن قابلیت نصب بر روی گوشی های اندرویدی 5 و بالاتر را دراد . 

این اپلیکیشن دارای ویژگی های شاخصی است اما در ابتدا ممکن است باعث سردرگمی کاربر به خاطر حجم بالای اطلاعات و دسته بندی ها که جزء جدایی ناپذیر پلتفرم های تحصیلات به علت پوشش دهی همه پایه هاست ، شود . 


در نگاه کلی اپلیکیشن با ثبت نام پیامکی فعال می شود و همچنین کد ملی افراد را دریافت می کند که ممکن است خوشایند کاربر نباشد! 

از منوی پایینی bottom navigation استفاده می کند . تعدادی از دوره های آموزشی که برای همین موسسه تعبیه شده قابل خریداری است . سیستم درگاه بانکی اپلیکیشن متصل به شاپرک بانک ملت است . 

بخش های کلی شامل صفحه اصلی با امکان کلیک بر روی دسته بندی هاست که هرکدام شامل اطلاعات و جزوه های همان درس هستند . بخش بعدی مربوط به فیلتر دروس و مقاطع است تا کاربر راحت تر بتواند آموزش های موجود برای پایه خود را پیدا کند . اپلیکیشن امکان جستجوی کلمه ای را ندارد . 

بخش بعدی شامل انجمن است که حدس ما آن است که با توجه به اینکه برای استفاده از آن مجددا باید با ایمیل خود ثبت نام کنید به سایت آلا متصل باشد و از امکانات اپلیکیشن استفاده نمی کند . 

در انتها نیز در پروفایل کاربری می توان اطلاعات دیگری را به صورت تکمیل تر وارد کرد . 

که البته هدف از آن ها به خوبی شرح داده نشده است . 

در اپلیکیشن آلاء نیاز به یک تور و یا راهنما با توجه به گستردگی هر بخش به شدت احساس می شود . 

این اپلیکیشن در حیطه اپلیکیشن های فروشگاهی و آموزشی و  قرار می گیرد و در حیطه خود بسیار قدرتمند است و تمامی نیازهای کاربرانش را پاسخ می دهد . 

برای مشاهده تحلیل تخصصی این اپلیکیشن توصیه می شود حتما ویدئوی این بخش را مشاهده بفرمایید . 

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
زهرا فریدونی
علاقه‌مند و فعال در زمینه برنامه نویسی سمت وب و همچنین مدرس وب و برنامه نویسی اندروید هستم. از زمان دانشجویی برنامه نویسی کار میکردم . اما از سال ۹۴ به صورت تخصصی تر به برنامه نویسی روی آوردم و از سال ۹۶ شروع به تدریس برنامه نویسی وب و اندروید کردم. https://novindevelopers.com/about/

نظرات

0 نظر در مورد تحلیل اپلیکیشن آلاء

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.