سایت نوین دولوپرز غیر فعال شد . پلیر آموزش ها تا پایان سال ۱۴۰۲ فعال است در صورتی که با پلیرتان مشکل داشتید از طریق حساب کاربری تیکت ثبت کنید
سایت نوین دولوپرز غیر فعال شد . پلیر آموزش ها تا پایان سال ۱۴۰۲ فعال است در صورتی که با پلیرتان مشکل داشتید از طریق حساب کاربری تیکت ثبت کنید
0
0

تحلیل اپلیکیشن روتینو

295 بازدید

تحلیل اپلیکیشن روتینو :

سلام . دومین تحلیل اپلیکیشن نوین دولوپرز به اپلیکیشن روتینو تخصیص پیدا کرده است . 

این اپلیکیشن که برای تعیین و مدیریت برنامه های تکراری یا همان روتین روزانه و زندگی است در کافه بازار منتشر شده است و در زمان تحلیل آن مثبت دو هزار نصب فعال داشته است . 

اپلیکیشن روتینو به صورت لوکال فعالیت می کند . امکان ثبت نام کاربران را ندارد و اطلاعاتی را به سرور ارسال نمی کند . لذا با حذف آن یا پاک کردن کش اطلاعات اپلیکیشن تمامی اطلاعات ثبت شده توسط کاربر ازبین می رود که از معضلات اپلیکیشن های لوکال محسوب می شود. 

این اپلیکیشن دارای سه بخش اصلی است ، بخشی برای تنظیم کارهای روزانه و روتین و مشخص کردن انجام و یا عدم انجام کار مورد نظر در همان روز و تعیین یادآور یا آلارم برای یا آوری کار مورد نظر ، بخش دوم مشاهده نمودار انجام فعالیت های ثبت شده و مشاهده نمای ماه و کارهای انجام شده در همان ماه و بخش سوم برای نوشتن یادداشت های روزانه جهت جلوگیری از فراموش کردن آن ها . 

در واقع با روتینو می توان عادت های خوب ساخت و با تنظیم یادآور برای هر کدام از آن ها ، انجامش را به خود یادآوری کنیم و همچنین با داشتن دید کلی نسبت به تمام کارها و اهداف در یک اپلیکیشن مدیریت بهتری روی آن داشت . 

این اپلیکیشن کاملا رایگان بوده و سیستم درآمدزایی برای آن تعریف نشده است . 

اپلیکیشن دارای صفحه اینترو و اسپلش است . در هر بخش راهنمایی به صورت دیالوگ نحوه کار با آن  بخش را به کاربر توضیح می دهد. و دارای دو تم دارک و لایت است . از تقویم شمسی استفاده می کند . بخش آلارم ها محدود است و امکان انتخاب صوت از گوشی را ندارد .و امکانات آن به آسانی در اختیار کاربر قرا می گیرد .  نمودار جذابی نیز برای نمایش پیشرفت کارها به کاربر درآن استفاده شده است که با آموزش های مقدماتی اندروید به راحتی می توان اپلیکیشن کاربردی و زیبایی را همچون روتینو ساخت .  

برای مشاهده تحلیل تخصصی آن توصیه می کنیم ویدئوی این بخش را مشاهده بفرمایید . 

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
زهرا فریدونی

نظرات

2 نظر در مورد تحلیل اپلیکیشن روتینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    1. سلام سپاس از شما دوست عزیزم بدون هدفون اگر گوش بدید صدای موزیک متعادل هست ولی با هدفون چون سیستم پخش متفاوت هست یکم ممکنه صدای موزیک بلند باشه .

      ۴